Fryzury wieczorowe – warkocze

12 kwi

2323932787_b13e5c9351_qWarkocze są przez wiele osób uważane jak fryzury wiejskie, nadające się tylko do noszenia na codzień – jak to mówią na wsiach “po placu”. Prawda jest jednak taka, że warkocze mogą stać się podstawą naprawdę interesujących fryzur – w tym fryzur wieczorowych. Nie należy, więc słuchać się stereotypów lecz szukać ciekawych inspiracji np. w internecie.

Jeśli ktoś szuka katalogu fryzur to nie warto kupować gazet – lepiej włączyć komputer, wejść na internet i poprzez wyszukiwarkę znaleźć fajne pomysły na fryzury. Dziś mamy tak wiele różnych fryzur i trendów, że naprawdę każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. A jakie trendy są najgorętsze w roku 2013? Zdecydowanie fryzury retro oraz warkocze. Dziś skupię się na tych ostatnich – czyli warkoczach.

Warkocz warkoczowi nie jest równy – mamy różne sploty i różne fryzury oparte właśnie o warkocze czy też warkoczyki. Jest tego naprawdę sporo a w całej tej grupce można wyłonić również bardzo fajne fryzury wieczorowe, których podstawą są warkocze. Takie fryzury możecie znaleźć na stronie canadian generic pharmacy.

Mam nadzieję, że spodobają wam się te fryzury – autorka wybrała naprawdę ciekawe okazy : ) Ogólnie polecam tego bloga, bo można na nim znaleźć mnóstwo innych ciekawych fryzur a także innych kwestii, którymi interesuje się każda kobieta. Warto zaglądać jeśli chcecie być na bieżącą z modą i urodą : )

Życzę udanego weekendu!